fbpx

Kui Sa oled suur lauluhuviline, siis ootame Sind registreeruma WAF lauljate sisseastumiskatsetele meie värskelt renoveeritud ning laiendatud kooli!

Uute lauljate vastuvõtt toimub pühapäeval, 27. augustil 2017 a WAF koolis (Paldiski mnt 25, hoone D3). Võtame vastu lauljaid alates 13. eluaastast.

Katsetele registreerimiseks täitke palun ankeet meie kodulehel. Registreerimise tähtaeg on 24. august! Kõik, kes on täitnud ankeedi ja selle ära saatnud, on automaatselt registreerunud WAFi lauljate katsetele.

Oma katsete täpse kellaaja saate teada meili teel hiljemalt kaks päeva enne katseid. Kui te kaks päeva enne katseid ei ole saanud e-maili katsete ajakava kohta, siis palun kirjutage aadressile laul@waf.ee ja teavitage meid sellest.

Katsetel osalemise tingimused:

  • Katsetel peab esitama ühe vabalt valitud loo.
  • Kaasas peab olema selle loo kas duurimärkidega noot või fonogramm või oma saatja. Ilma saateta (a capella) esinemisest ei piisa.
  • Kasutada võib ka n-ö Youtube põhjasid (karaoke või instrumental versioonid). Arvuti on kohapeal olemas.
  • Kohapeal on olemas ka klaverisaatja.
  • Olge valmis ka selleks, et võime paluda teil laulda ühe väikese osa veel ka teisest loost, mis näitaks seda, milline muusika teile endale kõige rohkem meeldib. Näiteks midagi oma lemmiklaulja repertuaarist või katkend hetke lemmikloost vms.

Kui te olete ennast katsetele registreerinud ja mingil põhjusel ei saa tulla, andke sellest palun enne katseid teada aadressile laul@waf.ee

Katsed toimuvad WAF laulukoolis aadressil Paldiski mnt 25 (sissepääs hoovis, hoone tähis D3).

Olete väga oodatud liituma meie sõbraliku perega! 

WAF – We Are Family!

27. augustil toimuvad katsed uute lauljate vastuvõtuks