fbpx

WAF Lounge

Waf Lounge on ilusa muusika saal Tartu südames, endise lokaali “Suudlevad tudengid” (praeguse “The Irish Embassy”) II korrusel, Raekoja plats 10. Tegu on endise Kindustlusseltsi hoonega, millest õhkub 1930. aastate esinduslikkust.

Waf Lounge kontsertidel kohtuvad hea muusika, mõnus seltskond ja hubane atmosfäär.

WAF Lounge kontserdikava

Waf Lounge avab enne kontserti külalistele uksed kl 18.00. Lounge’ist leiate mõnusa kokteilibaari, mis pakub jooke ja suupisteid. Kuni järgmiste kontsertide välja kuulutamiseni on Waf Lounge suletud.

Hetkel kontserte ei toimu. Loodame publikuga peagi taas kohtuda!

PILETID

Piletite eelmüük toimub Piletilevis, vabade kohtade olemasolul saab pileti osta ka kohapealt.

LAUABRONEERINGUD

Pärast pileti ostmist kirjuta kindlasti laua või diivani broneerimiseks aadressil laud@waf.ee. Istekohad on kõigile piletiostjatele.


WAF Lounge uudiskiri

Kui soovid saada aeg-ajalt infot Waf Lounge kontsertide kohta, siis anna meile oma e-posti aadress.

Varasemalt toimunud kontserdid

6.08 Ott Lepland kvartett

6.08.2021 – Ott Lepland kvartett

Waf Lounge avakontsert

15.08.2021 – Suured tüdrukud


4.09.2021 – Jüri Pootsmann


24.09.2021 – Liisi Koikson


1.10.2021 – Rolf Roosalu


8.10 - Sepo Seemani monokomöödia

9.10.2021 – Sepo Seeman

monokomöödias “Eesti mees ja tema poeg”

15.10.2021 – Anett: akustiline trio


WAF lounge kontserdid

ILUSA MUUSIKA SAAL

WAF lounge

Suurepärased võimalused koolitusteks ja seminarideks

WAF lounge saali saab kohandada nii klassiruumi-stiilis, ringpaigutusega või mistahes muud tüüpi koolituse või seminariruumiks.

Saali seinal olev nutiteler võimaldab näidata esitlusmaterjale või kasutada seda digitahvlina (või mõlemat koos – kui teha digimärkmeid otse esitlusmaterjalide peale).

Kohapeal on olemas helitehnika ja efektvalgus.

Võta ühendust!

Kontserdisaali paigutusega mahub saali 65 kuni 75 isteohta, aga võimalik on teha väiksemad laudkonnad või n-ö pika laua üritust. Klassiruumi paigutuses on saalis 40 kuni 50 kohta.

Koolitused, konverentsid, sünnipäevad või muud tähtpäevad, jõulupeod või ettevõtte juubeli tähistamised – kui soovid WAF lounge ruume rentida või siin mõne ürituse korraldada, kirjuta aadressil events@waf.ee ja tule meile külla!

Õppeklassid töötubadeks

Lisaks on Tartu WAFis kolm õppeklassi, kus saab teha väiksemaid koolitusi ja seminare või kasutada neid grupitöödeks jagunemisel. Kõigis klassides on olemas digiekraan ning helitehnika.

Toitlustamisega üritustel (konverentsid, tähtpäevad, jõulupeod) on võimalik üht õppeklassi kasutada cateringi abiruumina või meeskonna staabina.