fbpx

Kõik inimesed võivad õppida laulma!

WAF laulukool nüüd lisaks Tallinnale ja Tartule ka Pärnus!

Alates 2021. sügisest alustab WAF laulukool tegevust ka Pärnus. Juba aasta alguses avas erahuvialakool WAF Laulukool lisaks Tallinna koolile filiaali ka Tartus. Registreeru katsetele 24. augustiks – vestluste lisavoor uute lauljate vastuvõtmiseks WAF laulukooli nii Tallinnasse, Tartusse kui Pärnusse toimub 27. augustil 2021. aastal.

WAF laulukooli on oodatud kõik, kes armastavad laulmist olenemata tasemest ja muusikastiili eelistustest, algajatest professionaalideni. Lapsi vanuses 3-12 aastat ootame Laste Laulukooli, noored vanuses 13-17 on teretulnud Noorteakadeemiasse ja täiskasvanud alates 18 eluaastast ootame end arendama vokaaltehnika kursustele. Ülemist vanusepiirangut WAFis ei ole.

Loe lähemalt katsete kohta SIIT!

Viisipidamatus on müüt!

2021. aastal avasime esimest korda nii Tartu kui Tallinna WAFis ka täiskasvanute “viisipidamatute” kursuse. Ehkki me teame, et viisipidamatus on müüt, siis leidub väga palju inimesi, kes arvavad, et nad ei pea viisi, kuigi väga tahaks osata laulda. Nüüd on teie võimalus, andke endast märku ja tulge kursustele!