fbpx

Laste Laulukool on iganädalane solistiõpe 3-11-aastastele, kus väikestes gruppides õpitakse laulmist igale lapsele individuaalselt pühendudes.

Lapse individuaalse hääletehnilise arengu kõrval keskendutakse Laste Laulukoolis ka artistlikule esitusele ja musikaalsusele. Tunnid on lõbusad ja eelkooliealiste laste tundides õpetaja lähenemine mängulisem. Tunnid toimuvad rühmas, mis toetab paremini lapse väljendusoskuse, esinemisjulguse ja intonatsioonitunnetuse arenemist. Samuti on suur rõhk improvisatsioonil ja fraseerimisel. Rühmade suurus on keskmiselt kuni 8 lauljat.

Tunnid sisaldavad vokaaltreeningut ja soolo- ning grupilaulude laulmist. Laulude sõnad õpivad lapsed selgeks kodus. Samuti toimuvad aastaringselt esinemised, kuhu laps saab valida esitatava laulu ise või õpetaja abiga. Kõikidel lastel on võimalus esineda nii solistina, kui grupilauludes.

Kui laps vahetpidamata laulda rõkkab, siis on õige aeg suunata ta laulukooli. Varasem lauluõppe või esinemiskogemus ei ole nii olulised, kui lapse enda huvi muusika vastu.

Laste Laulukoolis toimub õpe neljas vanuseastmes: 3-4-aastased, 5-6-aastased, 7-9-aastased ja 9-11-aastased. Alates 12. eluaastast ootame lauljaid noorteakadeemiasse.

  • 3-4-aastastele toimub üks 45 min tund nädalas ning õppetasu on sügissemestril 250€ (september-jaanuar, 5 kuud), kevadsemestril 200€ (veebruar-mai, 4 kuud). Tasumine toimub arve alusel semestri alguses. Osadena maksmise korral (kahes osas või igakuiselt) lisandub õppetasule 5€ kuu kohta ning õppetasu on sel juhul sügissemestril 275€ ja kevadsemestril 220€.

  • 5-6-aastastele toimub üks 60 min tund nädalas ning õppetasu on sügissemestril 350€ (september-jaanuar, 5 kuud), kevadsemestril 280€ (veebruar-mai, 4 kuud). Tasumine toimub arve alusel semestri alguses. Osadena maksmise korral (kahes osas või igakuiselt) lisandub õppetasule 10€ kuu kohta ning õppetasu on sel juhul sügissemestril 400€ ja kevadsemestril 320€.

  • 7-9 ja 9-11-aastastele toimub üks 90 min tund nädalas ning õppetasu on sügissemestril 450€ (september-jaanuar, 5 kuud), kevadsemestril 360€ (veebruar-mai, 4 kuud). Tasumine toimub arve alusel semestri alguses. Osadena maksmise korral (kahes osas või igakuiselt) lisandub õppetasule 10€ kuu kohta ning õppetasu on sel juhul sügissemestril 500€ ja kevadsemestril 400€.