fbpx

Waf Lounge saali rent

Suurepärased võimalused koolitusteks ja seminarideks

WAF lounge saali saab kohandada nii klassiruumi-stiilis, ringpaigutusega või mistahes muud tüüpi koolituse või seminariruumiks.

Saali seinal olev nutiteler võimaldab näidata esitlusmaterjale või kasutada seda digitahvlina (või mõlemat koos – kui teha digimärkmeid otse esitlusmaterjalide peale).

Kohapeal on olemas helitehnika ja efektvalgus.

Võta ühendust!

Kontserdisaali paigutusega mahub saali 65 kuni 75 isteohta, aga võimalik on teha väiksemad laudkonnad või n-ö pika laua üritust. Klassiruumi paigutuses on saalis 40 kuni 50 kohta.

Koolitused, konverentsid, sünnipäevad või muud tähtpäevad, jõulupeod või ettevõtte juubeli tähistamised – kui soovid WAF lounge ruume rentida või siin mõne ürituse korraldada, kirjuta aadressil events@waf.ee ja tule meile külla!

Õppeklassid töötubadeks

Lisaks on Tartu WAFis kolm õppeklassi, kus saab teha väiksemaid koolitusi ja seminare või kasutada neid grupitöödeks jagunemisel. Kõigis klassides on olemas digiekraan ning helitehnika.

Toitlustamisega üritustel (konverentsid, tähtpäevad, jõulupeod) on võimalik üht õppeklassi kasutada cateringi abiruumina või meeskonna staabina.