fbpx

Kursustele ootame 17-aastaseid ja vanemaid lauluhuvilisi üle Eesti. Kursused toimuvad üks kord nädalas (iga nädal 90 min).

Grupid on avatud nii Tartus, Pärnus kui Tallinnas. Gruppide komplekteerimiseks on vaja tulla vestlusele, mis toimuvad laulukatsete päevadel. Loe katsete kohta lähemalt SIIT.

Sellel kursusel õpitakse laulmist rakendades Complete Vocal Technique’i ehk CVT meetodit erinevate õpetajate käe all. Kursustel keskendutakse laulmise põhitõdedele ning õpitakse konkreetseid vahendeid ja nippe, nii teoorias kui praktikas, mille abil arendada meloodia ja rütmi täpselt laulmist ning muusikalist eneseväljendust. Õpitakse tundma ja kasutama hääleanatoomiat ja -füsionoomiat, laulmise üldisi põhimõtteid ja erinevaid hääle tekitamise viise. Anname ülevaate kõikidest võimalustest, milleks inimhääl võimeline on. Kõike õpitut treenitakse järjepidevalt nii harjutustes kui laule lauludes.

Kursuse õppetasu on sügissemestril 400€ (september–jaanuar, 5 kuud), kevadsemestril 320€ (veebruar–mai, 4 kuud). Tasumine toimub arve alusel semestri alguses.

Kellele “viisipidamatute” kursus sobib?

Kursustele on oodatud kõik lauljad olenemata stiilist ja muusikalisest maitsest: nii rütmimuusika (pop, rock, heavy, R’n’B jne) kui klassikalise laulu huvilised. Kursusel osalemisel ei ole määrav laulja varasem kogemus.

Kursus sobib kõigile, kes on oma elus saanud sildi „viisipidamatu“. Tegelikkuses võivad peaaegu kõik inimesed laulmises ja meloodia täpses tabamises areneda ja „viisipidamatu“ on pigem staadium või etapp kui miski, mis peab olema jäädav või igavene. Laulmine toimub lihaste abil ning kui seda ei takista just mõni erivajadus, siis on iga inimene võimeline juhtima ja arendama oma lihastööd.

Miks rühmatunnid?

Kursused koosnevad rühmatundidest, kus valitseb avatuse ja usalduse õhkkond ning tööd tehakse individuaalselt igaühega. Tundides jälgivad kõik nii enese kui kursusekaaslaste õppeprotsessi edenemist, tugevusi ja nõrkusi ning julgustavad ja toetavad üksteist jagades kogemusi ja nippe ning ületades koos väljakutseid. Kursused on intensiivsed ja efektiivsed, võimaldades rakendada värskelt õpitut kohe ka praktikas. Meie kogemus ütleb, et WAFis rakendatav rühmaõppemeetod tagab üldiselt individuaaltunnist kiirema ning mitmekülgsema arengu. Gruppide suurus on keskmiselt 6 lauljat.