fbpx

WAF kooli on teretulnud kõik, kes armastavad laulmist – olenemata muusikastiilist ja varasemast kogemusest. Õpe on sobiv nii alustavatele lauljatele kui treenitud professionaalidele, nii klassikalise kui rütmimuusika lauljatele (pop, rock, heavy, R’n’B jne). Kursused komplekteeritakse sisseastumiskatsete alusel vastavalt tasemele. Laulja tehnilisi oskusi ja artistlikkust arendatakse Complete Vocal Technique’i ehk CVT vokaaltehnika meetodit kasutades.

Võtame WAF laulukooli vastu uusi lauljaid Tallinnas, Tartus ja Pärnus: registreerumise tähtaeg on 1. august ning vestlused toimuvad 4-6. augustil 2022. a.

Lapsi vanuses 7-12 eluaastat ootame Laste Laulukooli, noored vanuses 13-17 on teretulnud Noorteakadeemiasse ja täiskasvanuid alates 18 eluaastast ootame end arendama vokaaltehnika kursustele. Ülemist vanusepiirangut WAFis ei ole – laulmist võivad õppida kõik!

Video saatmise ja katsetele registreerimise tähtaeg on esmaspäev, 1. august 2022.

Katsed toimuvad veebi teel

Vastuvõtukatsed toimuvad veebi vahendusel. Selleks palume sul kõigepealt teha video oma laulmisest ning seejärel osaleda veebi teel vastuvõtuvestlusel videokõnes. Video oma laulmisest saad meile saata koos registreerimisankeediga.

Kui sul video kohe praegu valmis pole, täida registreerimisankeet ikkagi ära. Pärast ankeedi esitamist saad kirja, kus on link sinu ankeedile, mille kaudu saad hiljem video lingi lisada.

Oma vastuvõtuvestluse täpse kellaaja saad teada e-posti teel hiljemalt vestlusele eelneva päeva hommikuks. Kui oled registreerunud, kuid ei ole katsetele eelnevaks päevaks saanud e-kirja vestluse aja kohta, siis palun kirjuta aadressile info@waf.ee ja teavita meid sellest.

Katsetele registreerumine

Katsetele registreerimiseks tuleb täita ANKEET. Registreerimiankeedi esitamise tähtaeg katsetel osalemiseks on esmaspäev, 1. august 2022. a.

Kõik, kes on täitnud ankeedi ja selle ära saatnud, saavad ankeedi koopia endale meili peale (kontrolli ka rämpsposti kausta!) ning on seega registreerunud WAFi lauljate katsetele.

Katsetel osalemise tingimused:

WAF õpetajad
  • Katsetel peab esitama ühe vabalt valitud laulu (välja arvatud “viisipidamatute” kursusele kandideerijad).
  • See laul peaks olema live esitus ja saatega (mitte a capella).
  • Võib ise ennast saata (nt klaveril, kitarril, ukulelel jne).
  • Samuti võib panna teisest seadmest taustale mängima fonogrammi, selleks sobivad ka n-ö Youtube põhjad (karaoke või instrumentaal versioonid).
  • Video võib olla salvestatud väga lihtsalt, kasvõi arvuti veebikaamera või telefoniga.
  • Oma video laadi registrivälise (unlisted) videona üles Youtube’i või Vimeosse ja lisa video link katsetele registreerimise ankeeti vastavasse lahtrisse.
  • Ole valmis ka selleks, et võime vestlusel paluda sul laulda ühe väikese osa veel ka teisest loost, mis näitaks seda, milline muusika sulle endale kõige rohkem meeldib. Näiteks midagi oma lemmiklaulja repertuaarist või katkend hetke lemmikloost vms.

Kui oled ennast katsetele registreerinud ja mingil põhjusel ei saa vestlusel osaleda anna sellest palun enne katseid teada aadressil info@waf.ee

Oled väga oodatud liituma meie sõbraliku perega! 

WAF – We Are Family!