fbpx
WAF laulukool

WAF kooli on teretulnud kõik, kes armastavad laulmist – olenemata muusikastiilist ja varasemast kogemusest. Õpe on sobiv nii alustavatele lauljatele kui treenitud professionaalidele, nii klassikalise kui rütmimuusika lauljatele (pop, rock, heavy, R’n’B jne). Kursused komplekteeritakse sisseastumiskatsete alusel vastavalt tasemele. Laulja tehnilisi oskusi ja artistlikkust arendatakse Complete Vocal Technique’i ehk CVT vokaaltehnika meetodit kasutades.

Katsed uute lauljate vastuvõtmiseks WAF laulukooli Tallinnas ja Tartus toimuvad 8. ja 9. augustil 2021. aastal.

Lapsi vanuses 3-12 aastat ootame Laste Laulukooli, noored vanuses 13-17 on teretulnud Noorteakadeemiasse ja täiskasvanud alates 18 eluaastast ootame end arendama vokaaltehnika kursustele. Ülemist vanusepiirangut WAFis ei ole – laulmist võivad õppida kõik! Sel aastal avasime esimest korda nii Tartu kui Tallinna WAFis ka täiskasvanute “viisipidamatute” kursuse.

Järgmised vastuvõtukatsed toimuvad 2021. aasta 8.-9. augustil. Anna meile oma e-posti aadress SIIN, et saaksime sulle teate saata, kui katsetele registreerumine on alanud.

Katsetele registreerumine

Katsetele registreerimiseks tuleb täita ankeet. Registreerimise tähtaja katsetel osalemiseks anname sulle teada, kui annad SIIN meile teada, et soovid infot katsete kohta.

Kõik, kes on täitnud ankeedi ja selle ära saatnud, saavad ankeedi koopia endale meili peale (vaadake ka rämpsposti kausta) ning on seega registreerunud WAFi lauljate katsetele.

Katsed toimuvad veebi teel

Koroonaviiruse kiirenenud leviku tõttu ei ole võimalik ega mõistlik korraldada vastuvõtukatseid tavapärasel viisil: esitades oma laulu ja vesteldes vastuvõtukomisjoniga WAF koolis. Seetõttu korraldame vastuvõtu veebi vahendusel. Selleks palume sul teha video oma laulmisest ning osaleda veebi teel vastuvõtuvestlusel videokõnes.

Oma vastuvõtuvestluse täpse kellaaja saad teada e-posti teel hiljemalt vestlusele eelneva päeva hommikuks. Kui oled registreerunud, kuid ei ole katsetele eelnevaks päevaks saanud e-kirja vastluse aja kohta, siis palun kirjuta aadressile laul@waf.ee ja teavita meid sellest.

Katsetel osalemise tingimused:

WAF õpetajad
  • Katsetel peab esitama ühe vabalt valitud laulu.
  • See laul peaks olema saatega (mitte a capella) ja live esitus.
  • Võib ise ennast saata (nt klaveril, kitarril, ukulelel jne).
  • Samuti võib panna teisest seadmest taustale mängima fonogrammi, selleks sobivad ka n-ö Youtube põhjad (karaoke või instrumental versioonid).
  • Video võib olla salvestatud väga lihtsalt, kasvõi arvuti veebikaamera või telefoniga.
  • Saada video meile kas Dropboxi, OneDrive, Google Drive vm lingina või lae see privaatse/registrivälise videona üles Youtube’i või Vimeosse.
  • Ole valmis ka selleks, et võime vestlusel paluda sul laulda ühe väikese osa veel ka teisest loost, mis näitaks seda, milline muusika sulle endale kõige rohkem meeldib. Näiteks midagi oma lemmiklaulja repertuaarist või katkend hetke lemmikloost vms.

Kui oled ennast katsetele registreerinud ja mingil põhjusel ei saa vestlusel osaleda anna sellest palun enne katseid teada aadressil info@waf.ee

Oled väga oodatud liituma meie sõbraliku perega! 

WAF – We Are Family!