fbpx

Valikkursused on suunatud erinevate muusikaliste oskuste arendamiseks, seejuures ei ole nendel kursustel osalemiseks vaja läbida lauljate sissastumiskatseid.

Lisaks vokaaltehnikale on WAF koolis võimalik õppida valikkursustel, mis on suunatud erinevate muusikaliste oskuste arendamismiseks. Näiteks saateklaver/jazzsolfedžo, laulukirjutamine, laulusõnade kirjutamine, muusika produtseerimine jm.

Valikkursustele on võimalik registreerida kord poolaastas ning pakutavad kursused on igal semestril erinevad.


Sügissemester 2020/2021

Saatekitarri kursus WAF kooli lauljatele (algtase)

Kursuse eesmärk on õppida ennast ja teisi kitarril saatma. Kursusel õpitakse selgeks duurimärgid ning harjutatakse nende praktilist kasutamist kitarril. Kodus harjutamiseks on vajalik omada kitarri (kes plaanib osta, siis saame anda selleks soovitusi või on võimalik ka pill rentida 25€/kuu).

Kursuse juhendaja: Kristjan Kaasik
Toimumisaeg: alates 1. novembrist neljapäeviti kell 17:30-19:00.
Kursuse tasu on 150€ (november-jaanuar 10x90min).

Saatekitarri kursusel osalemiseks täida hiljemalt 23. oktoobriks registreerimisankeet.

WAF koor

WAF koor on show-koor, kus emotsioone tagasi ei hoita! See on valikaine, kus tegeletakse nii laulmise kui tantsimisega üheaegselt. Põhiline eesmärk sel sügisel on koori ettevalmistus WAF 15/BoW 2020 finaalkontserdiks, mis toimub 22. novembril 2020. a.

Koori proovid toimuvad kolmapäeviti kell 17.30-20.00. Koori kuutasu on 20€. Sügissemestril toimuvad koori proovid oktoobrist detsembrini (osalemistasu kokku 60€).

Kooriga liitumiseks täida hiljemalt 6. oktoobriks registreerimisankeet.

Esimene kooriproov toimub kolmapäeval, 7. oktoobril 2020 a. kell 17.30-20.00 WAF kooli.