fbpx
Photo by Keagan Henman on Unsplash

Ootame kõiki laulmise fänne taas WAF kooli! Uute lauljate vastuvõtt toimub kolmapäeval, 15. augustil 2018. a WAF koolis (Mayeri ärikvartal, Paldiski mnt 25, hoone D3).

NB! Järelkatsed toimuvad 26. augustil. Registreerimiseks täitke ANKEET!

Noorteakadeemiasse kandideerimiseks ootame lauljaid alates 13. eluaastast ning WAF kooli kursustele alates 16.eluaastast üle Eesti. Registreerimiseks täitke palun ANKEET meie kodulehel. Registreerimise tähtaeg on 10. august! Kõik, kes on täitnud ankeedi ja selle ära saatnud, on automaatselt registreerunud WAFi lauljate katsetele.

Oma katsete täpse kellaaja saate teada meili teel hiljemalt 13. augustil. Kui te 13. augusti õhtuks ei ole saanud e-maili katsete ajakava kohta, siis palun kirjutage aadressile laul@waf.ee ja teavitage meid sellest.

Katsetel osalemise tingimused:

  • Katsetele ootame lauljaid alates 13. eluaastast.
  • Katsetel peab esitama ühe vabalt valitud laulu.
  • Kaasas peab olema selle loo kas duurimärkidega noot või fonogramm või oma saatja. Ilma saateta (a capella) esinemisest ei piisa.
  • Kasutada võib ka n-ö Youtube põhjasid (karaoke või instrumental versioonid). Arvuti on kohapeal olemas.
  • Kohapeal on olemas ka klaverisaatja.
  • Olge valmis ka selleks, et võime paluda teil laulda ühe väikese osa veel ka teisest loost, mis näitaks seda, milline muusika teile endale kõige rohkem meeldib. Näiteks midagi oma lemmiklaulja repertuaarist või katkend hetke lemmikloost vms.

Kui te olete ennast katsetele registreerinud ja mingil põhjusel ei saa tulla, andke sellest palun enne katseid teada aadressil laul@waf.ee

Katsed toimuvad WAF laulukoolis aadressil Paldiski mnt 25 (Mayeri ärikvartal, sissepääs hoovis, hoone tähis D3).

Olete väga oodatud liituma meie sõbraliku perega! 

WAF – We Are Family!

Katsed uute lauljate vastuvõtuks toimuvad 15. augustil