fbpx

Kõik inimesed võivad õppida laulma!

WAF kooli uued ruumid Tartu Raekoja platsil

Alates 1. veebruarist avab erahuvialakool WAF Laulukool lisaks Tallinna koolile filiaali ka Tartu kesklinnas aadressil Raekoja plats 10. Katsed uute lauljate vastuvõtmiseks WAF laulukooli toimuvad Tallinnas 3. jaanuaril ja Tartus 17. jaanuaril 2021. aastal.

WAF laulukooli on oodatud kõik, kes armastavad laulmist olenemata tasemest ja muusikastiili eelistustest, algajatest professionaalideni. Lapsi vanuses 3-12 aastat ootame Laste Laulukooli, noored vanuses 13-17 on teretulnud Noorteakadeemiasse ja täiskasvanud alates 18 eluaastast ootame end arendama vokaaltehnika kursustele. Ülemist vanusepiirangut WAFis ei ole.

Katsetele registreerimiseks täida palun ANKEET. Registreerimise tähtaeg Tallinnas katsetel osalemiseks on 28. detsember 2020 ning Tartu katsetel osalemiseks 14. jaanuar 2021. Loe lähemalt katsete kohta SIIT!

Viisipidamatus on müüt!

Uuel aastal avame esimest korda nii Tartu kui Tallinna WAFis ka täiskasvanute “viisipidamatute” kursuse. Ehkki me teame, et viisipidamatus on müüt, siis leidub väga palju inimesi, kes arvavad, et nad ei pea viisi, kuigi väga tahaks osata laulda. Nüüd on teie võimalus, andke endast märku ja tulge kursustele!