fbpx

Ootame kõiki laulmise fänne taas liituma WAF kooliga! Uute lauljate lisavastuvõtt toimub pühapäeva, 23. augusti õhtul alates kl 18.00 WAF koolis (Mayeri ärikvartal, Paldiski mnt 25, hoone D3).

WAF laulukool

WAF kooli on teretulnud kõik, kes armastavad laulmist – olenemata muusikastiilist ja varasemast kogemusest. Õpe on sobiv nii alustavatele lauljatele kui treenitud professionaalidele, nii klassikalise kui rütmimuusika lauljatele (pop, rock, heavy, R’n’B jne). Kursused komplekteeritakse sisseastumiskatsete alusel vastavalt tasemele. Laulja tehnilisi oskusi ja artistlikkust arendatakse Complete Vocal Technique’i ehk CVT vokaaltehnika meetodit kasutades.

Noorteakadeemiasse ootame kandideerima lauljaid alates 10. eluaastast ning WAF kooli vokaaltehnika kursustele alates 17. eluaastast lauljaid üle Eesti. Ülemist vanusepiirangut meil ei ole. Registreerimiseks täida palun ANKEET meie kodulehel. Registreerimise tähtaeg on kolmapäev, 19. august! 

Kõik, kes on täitnud ankeedi ja selle ära saatnud, saavad ankeedi koopia endale meili peale ning on seega registreerunud WAFi lauljate katsetele.

Oma katsete täpse kellaaja saad teada meili teel hiljemalt 21. augustil. Kui sa 21. augusti õhtuks ei ole saanud e-maili katsete ajakava kohta, siis palun kirjuta aadressile laul@waf.ee ja teavita meid sellest.

Katsetel osalemise tingimused:

WAF õpetajad
  • Katsetele ootame lauljaid alates 10. eluaastast.
  • Katsetel peab esitama ühe vabalt valitud laulu.
  • Kaasas peab olema selle loo kas duurimärkidega noot või fonogramm või oma saatja. 
  • Võib ka ise ennast saata (nt klaveril, kitarril, ukulelel jne).
  • Ilma saateta (a capella) esinemisest ei piisa.
  • Kasutada võib ka n-ö Youtube põhjasid (karaoke või instrumental versioonid). Arvuti on kohapeal olemas.
  • Kohapeal on olemas ka klaverisaatja.
  • Ole valmis ka selleks, et võime katsetel paluda sul laulda ühe väikese osa veel ka teisest loost, mis näitaks seda, milline muusika sulle endale kõige rohkem meeldib. Näiteks midagi oma lemmiklaulja repertuaarist või katkend hetke lemmikloost vms.
  • Kui katsete kuupäev mitte kuidagi ei sobi, võib saata meile ka värske video oma laulmisest hiljemalt 20. augustiks 2020 aadressile laul@waf.ee. Sobib ka mobiiliga filmitud video. Üldiselt eelistame koha peal inimesega kohtuda.

Kui oled ennast katsetele registreerinud ja mingil põhjusel ei saa tulla, anna sellest palun enne katseid teada aadressil laul@waf.ee

Katsed toimuvad WAF laulukoolis aadressil Paldiski mnt 25 (Mayeri ärikvartal, sissepääs hoovis, hoone tähis D3).

Oled väga oodatud liituma meie sõbraliku perega! 

WAF – We Are Family!

Lisakatsed WAF uutele lauljatele toimuvad 23. augustil!